جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربران قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را در کنار یکدیگر قرار می‌دهند، زوپیکس بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و نهایتا ۲ بنر کنار یکدیگر قرار خواهد گرفت. ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی زوپیکس در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در زوپیکس ابتدا موقعیت‌های مختلف را در سایت مشاهده کرده و سپس از طریق آیدی تلگرام یا آدرس ایمیل [email protected] با ما در ارتباط باشید.

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های زومیت در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب زوپیکس معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید از طریق آیدی تلگرام یا آدرس ایمیل [email protected] با ما در ارتباط باشید. همچنین مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی را حتما مطالعه نمایید.

مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می‌توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار ما قرار دهید.

مکان تبلیغمحل نمایش بنرابعاد بنرحداکثر سایزنوع بنررزروتوضیحات
A1هدر – صفحه اصلی۱۳۰۰X180۱۲۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
A5
هدر  – صفحه اصلی
۹۰×۷۲۸۷۰KHTML5, Gif, Jpgدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
A2سمت چپ اخبار سینما – صفحه اصلی۲۵۰×۳۰۰۶۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
A3سمت چپ مقالات سینما – صفحه اصلی۲۵۰×۳۰۰۶۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
A4سمت راست نقد و بررسی فیلم و سریال – صفحه اصلی۲۵۰×۲۵۰۶۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
A6وسط – بعد از اخبار و مقالات – صفحه اصلی۹۰×۷۲۸۷۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
D1هدر سایت – صفحه‌های داخلی۱۳۰۰X180۱۲۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
D5هدر سایت – صفحه‌های داخلی۹۰×۷۲۸۷۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
D2ستون چپ – صفحه‌های داخلی۲۵۰×۳۰۰۶۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
D3ستون چپ – صفحه‌های داخلی۲۵۰×۳۰۰۶۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
D4بالای بخش نظرات – صفحه‌های داخلی۹۰×۷۲۸۷۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالاتی که در وب‌سایت زوپیکس نوشته شده‌اند در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از زوپیکس را خواهید داشت. زوپیکس مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و زوپیکس تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم زوپیکس نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۴ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد(برای استفاده از ۴ تصویر حداقل ۵۰۰ کلمه نیاز می‌باشد)، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۸۵۰ در ۶۰۰ پیکسل نیاز است. درمورد کیفیت و حجم تصاویر نیز محدودیتی وجود ندارد.

جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید از طریق آیدی تلگرام یا آدرس ایمیل [email protected] با ما در ارتباط باشید. همچنین مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی را حتما مطالعه نمایید.