اخباراخبار تکنولوژی
موضوعات داغ

معرفی ارز دیجیتال Initiative Q

the future of payments!

ارز کیو(Q) یا همان (Initiative Q) حاصل تلاش یک تیم هشت نفره از اعضای تیم پی پال است که مدتی است در شبکه های اجتماعی توسط کاربران غیر ایرانی در حال تبلیغ می باشد. طبق گفته تیم پی پال هدف از ایجاد ارز Q ایجاد یک سیستم پرداخت جدید (Initiative Q) به جای کارتهای بانکی ست. اگر شما هفت سال پیش دریافت بیت کوین را از دست دادید ، بهتر است که این فرصت را از دست ندهید.

توضیحات کلی درباره ارز کیو:

ارز Q فعلا قیمت گذاری نشده و هدف قیمتی ارز Q در فاز نهایی پروژه رسیدن به قیمت یک دلار به ازای هر Q است.اعتبار این پروژه بسیار بالاست تا جایی که در شبکه های خبری خارج از کشور معرفی شده و بیش از یک و نیم میلیون کاربر فیسبوک در آن ثبت نام کردند و اپلیکیشن Q در گوگل پلی در مدت بسیار کوتاهی بیش از ۱۰۰ هزار نصب گرفته است. چیزی برای از دست دادن وجود ندارد اما اگر این سیستم پرداخت به یک روش پرداخت جهانی منجر شود Q می تواند ارزش زیادی داشته باشد.

آیا ارز کیو یک طرح هرمی کلاهبرداری است؟

در طرح های کلاهبرداری هرمی از اعضای جدید پول دریافت میشود و نفرات شاخه های بالاتر به سود میرسند ولی طرح هرمی کیو چون رایگان است و هیچ هزینه ای از هیچ کاربری دریافت نمیکند کاملا مورد اطمینان است.

نحوه دریافت رایگان توکن کیو:

برای دریافت توکن کافیست به سایت رسمی این ارز (Initiative Q) برای ثبت نام مراجعه کرده و با اکانت جیمیل یا فیسبوک خود در سایت ثبت نام کنید.

دریافت توکن رایگان

بعد از ثبت نام مقدار 1.602 کیو به شما تعلق میگیرد و با دانلود برنامه INITIATIVE Q در گوگل پلی یا اپ استور یا دعوت دیگران به سایت با لینک رفرال خود توکن های بیشتری دریافت کنید و همه این توکن ها در کیف پول اختصاصی آن ذخیره میشود و بعد از پایان فاز سوم این ارز قابل برداشت و تبادل در صرافی های معتبر خواهد بود.

آیا رشد این برنامه دارای مشکل است؟

آیا واقعا موفقیت به این سادگی به دست می‌آید؟ آیا موفقیت چشمگیر و رشد دیوانه وار برنامه Q صرفا با ویرایش یک متن به دست آمده است؟ این موضوع به نظر بعید می‌رسد اما باید در نظر داشت که متن اصلی برنامه Q تنها راه ارتباطی با بسیاری از افراد بود. موضوعی که فراتر از فرضیه های دیگر است، همزمانی ویرایش متن مورد نظر و روند صعودی پروژه می‌باشد.

در ادامه به تحلیل این متن خواهیم پرداخت.

۱- حذف اسم پی‌پال برای افزایش اعتماد

در جمله ابتدایی، برنامه Q می‌تواند اعتماد مضاعفی بین مخاطبان ایجاد کند. نکته اول توصیه دوستان یا آشنایان برای پیوستن به این شبکه می‌باشد. نکته دوم این است که با اشاره به اسم پی‌پال، اعتماد به این برنامه افزایش می‌یابد، زیرا این شرکت توسط افرادی اداره می‌شود که در تنها سیستم پرداخت دیجیتال فعالیت داشتند که توانسته است به روش رایج پرداخت تبدیل شود و اعتماد گسترده مشتریان را جلب کند.

اما سپس به این نکته می‌رسیم که افراد بسیار زیادی که حضور جانبی و اندکی در تجارت دیجیتال دارند ممکن است اصطلاح مافیای پی‌پال را شنیده باشند. افراد اصلی مسئول پی‌پال از افراد شاخص و تاثیرگذار در عرصه فناوری آمریکا و کل جهان می‌باشند. ۶ نفر از این افراد جزو میلیاردرها هستند که از بین آنها می‌توان به ایلان ماسک سرمایه گذار شناخته شده، پیتر تیل و رید هافمن موسس لینکداین اشاره کرد. با حذف اسم پی‌پال، برنامه Q به طور ضمنی این مفهوم را بیان می‌کند که اگر این افراد مهم بر روی چیزی کار کنند، پتانسیل آن بسیار عظیم می‌باشد. نکته جالب این است که سار ویلف (Saar Wilf) موسس برنامه Q از موسسان پی‌پال نمی‌باشد. ویلف شرکت Fraud Science را تأسیس کرده که در سال ۲۰۰۸ توسط پی‌پال خریداری شده است.

۲- فومو یا یک فرصت واقعی

متن جدید برخلاف متن قبلی، بین مخاطبان فومو (ترس از دست دادن فرصت مناسب سرمایه گذاری) ایجاد می‌کند. ثبت نام رایگان است و فقط به اسم و آدرس ایمیل نیاز دارد. چیزی برای از دست دادن وجود ندارد اما اگر این سیستم پرداخت به روش پرداخت برتر جهانی تبدیل شود توکن های Q ارزش بسیار زیادی به دست خواهند آورد. در ابتدا، عبارت “ارزش این جایزه حدود ۱۳۰ هزار دلار خواهد بود” در متن اولیه وجود داشت. فلیکس بایلهارتز بلاگر آلمانی این اقدام را “ریسک معکوس” خوانده است، به طوری که مخاطبان می‌گویند شرکت در برنامه اصلا خطری ندارد پس بهتر است که هرچه سریع تر ثبت نام کنم.

بخش آخر با اشاره به بیت کوین سعی در جلب توجه مخاطبان دارد: “اگر ۷ سال قبل فرصت سرمایه گذاری در بیت کوین را از دست داده اید بهتر است این فرصت را از دست ندهید.” با ذکر این موضوع، برنامه Q کاربران را به ثبت نام در این برنامه متقاعد می‌کند.  به لطف حجم معاملات شگفت انگیز ارزهای دیجیتال در سال گذشته، برنامه Q باعث جلب توجه افراد بسیاری زیادی می‌شود.

۳- تمرکز بر رایگان بودن

حتی قبل از آنکه ارز کیو متن ثبت نام را اصلاح کند، ثبت نام رایگان بود. در این ثبت نام نیز فقط به اسم و آدرس ایمیل نیاز است. هم چنین عبارت “ارز آینده” در متن قبلی به “توکن های رایگان Q” در متن جدید تغییر کرده است.

از نظر بازاریابی امکان دارد که این تغییرات، عامل رسیدن این کمپین به حداکثر پتانسیل خود باشد. اصول اولیه بازاریابی ارجاعی (Referral Marketing) در خصوص سود بردن هر دو طرف از ثبت نام، ستون اصلی رشد این برنامه نیز می‌باشد. فقط کافی است به بازاریابی ارجاعی موفق دراپ باکس نگاه کنید که با در اختیار گذاشتن فضای ذخیره سازی بیشتر به ارجاع دهنده و ارجاع شونده باعث افزایش تعداد کاربران خود شد.

هزینه در ازای کسب سود

پی‌پال نیز از این روش استفاده کرد و به کاربران اولیه خود از طریق برنامه ارجاعی، پول اضافی اهدا کرد. در ابتدا هر کاربر برای ثبت نام ۲۰ دلار و برای هر ثبت نام دیگری که از طریق ارجاع وی انجام میشد ۲۰ دلار دیگر دریافت می‌کرد. این طرح برای پی‌پال جوابگو بود و باعث جذب ۱۰۰ میلیون کاربر برای آنها شد. تفکر موجود در این روش هزینه بر برای جذب کاربر به این صورت است که پلتفرم و بازارهای جدید برای کسب سود باید پول خرج کنند، پس چرا این پول مستقیما به کاربران پرداخت نشود و کاربران به سفیران محصول مورد نظر تبدیل نشوند؟

ارز کیو حتی متحمل تعهدات مالی زودتر از موعد هم نشده است زیرا ارز آنها هیچ ارزشی ندارد. از نظر هزینه، این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از طرف دیگر، باعث کاهش جذابیت ثبت نام برای کاربران و افزایش ترس از ثبت نام بین آنها می شود.

فشار یا مشوق؟

تغییر متن و سازوکار این کمپین باعث شده است که موسسان آن بتوانند فشار کافی (یا به طور مثبت می‌توان آن را مشوق در نظر گرفت) بر روی کاربران ثبت نام کرده و کاربران بالقوه جدید ایجاد کنند. کاربران جدید تشویق می‌شوند که طی ۹۶ ساعت به منظور دریافت توکن های Q بیشتر، ۵ نفر دیگر را نیز دعوت کنند. با محدود کردن دعوت به ۵ نفر، افراد علاقه مند مجاب می‌شوند تا هرچه سریع تر دعوت را بپذیرند.

پس از آنکه تمام افراد مورد نظر خود را دعوت کردید می‌توانید ۱۰ دعوت نامه دیگر ارسال و تعداد توکن های Q دریافتی خود را افزایش دهید. سپس اگر کاربران دعوت شده، کاربران جدیدی دعوت کنند، کاربران اصلی توکن بیشتری دریافت خواهند کرد. فلیکس بایلهارتز این کار را تا جایی ادامه داد که متوجه شد محدودیت تعداد دعوت ها ۴۰ کاربر می‌باشد. ظاهرا به نظر می‌رسد که تعداد توکن Q بیشتر را فقط از کاربران غیرمستقیم و از دعوت های سطح سوم می‌توان دریافت کرد. در بخش سوال های رایج برنامه Q گفته شده است که کاربران آتی با انجام کارهای دیگری نظیر دانلود برنامه یا خرید با توکن Q می‌توانند توکن های بیشتری دریافت کنند.

آیا برنامه Q یک طرح هرمی است؟ (Initiative Q)

برنامه Q با داشتن چنین ساختار پاداش بسیار مشابه با طرح هرمی می‌شود. به نظر می‌رسد که از این موضوع آگاه است که این پروژه چطور می‌تواند تفسیر شود، به طوری که در یکی از توییت ها اذعان داشتند:

آیا Initiative Q یک طرح هرمی یا طرح MLM است؟ خیر. طرح های هرمی از اعضای جدید پول دریافت می‌کنند و آن را به اعضای قبلی توزیع می‌کنند. در مقابل، پیوستن به برنامه Q کاملا رایگان است. بنابراین کاملا واضح است هیچ پولی از هیچ کدام از کاربران دریافت و به کاربران قبلی داده نمی‌شود.

نتیجه گیری

دیوید جرارد یکی از خبرنگاران حوزه کریپتو دید انتقادی نسبت به Initiative Q دارد و بیان می‌کند اگرچه مدیران این پروژه را هنرمندان کلاهبردار نمی‌بیند اما ایده مشخصی از نحوه کار برنامه Q ندارد و در حال حاضر هیچ برنامه منظمی در آن مشاهده نمی‌کند. او در این خصوص گفته است: آنها با استفاده از بلیت های بخت آزمایی توکن های Q در حال جذب کاربر می‌باشند و با بیان این موضوع که تعداد کاربران ما بسیار زیاد است در صدد جذب فروشندگان و حتی سرمایه گذاران مطرح می‌باشند. اما در وهله اول باید از سد این مشکل عبور کنند که هنوز این شرایط به وجود نیامده است. تمام این شرایط در خیال آنها می‌گذرد و به معنای واقعی کلمه هیچ برنامه ای ندارند.

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

Copyright: Zoopix.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

105 دیدگاه

 1. با سلام
  من با لینکی که شما در این وب سایت گذاشتید ارز دیجیتال initiative q ثبت نام کردم
  لطفا ثبت نام من را تایید کنید
  با تشکر از شما که این لینک را گذاشتید

  1. با عرض سلام
   ممنون از ثبت نام شما
   ثبت نام شما تایید شد و هم اکنون میتوانید شروع به زیرمجموعه‌گیری نمایید.
   تشکر

 2. برای عضویت و دریافت حداقل 3000 Q که گفته میشه معادل 3000 دلار خواهد بود به لینک زیر برید و با جیمیل خود وارد بشید. برای گرفتن تاییده ثبت نام لطفا از طریق این ایمیل با من در تماس باشید. i.mousavi1989(at)gmail.com
  لینک عضویت:
  https://b2n.ir/586551

 3. Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of payment cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it’s ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join – so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There’s nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn’t want to miss this.

  Here is my invite link: https://b2n.ir/586551

  This link will stop working once I’m out of invites. Let me know after you registered, because I need to verify you on my end.

 4. روی لینک زیر بزنید و وارد شوید

  https://initiativeq.com/invite/nh8c5Hzmy

  بعد از وارد کردن نام و نام خانوادگی،  یک ایمیل وارد کنید ، رمز ترکیب از حروف بزرگ و کوچک ، عدد و کاراکتر از خودتان وارد کنید ، بعد از تایید یک ایمیل برایتان ارسال می گردد وارد شوید و روی لینک بزنید ، ضمنا نرم افزار q را هم نصب کنید به شما حدود ۱۵۰۰ q می دهد

 5. سلام دوستای گلم بنده یکسال هست در حوزه رمز ارزها فعالیت دارم،به نظر بنده و برخی اساتید این حوزه این ارز به احتمال زیاد آینده خوبی داره
  هر ارزی در ابتدا شک و شبه زیادی در موردش هست ولی نگران نباشید چون فعلا هزینه ای نمیکنید که ترسی برای از دست دادن داشته باشید فقط یه ثبت نام ساده اس که نام،آدرس ایمیل و یک رمز از شما میخواد و ۳ هزار از این ارز رو بهتون هدیه میده شما هم ثبت نام بکنید و منتظر باشید تا در اینده نتیجه اش رو ببینیم!
  فقط برای ثبت نام حتما باید با یک لینک دعوت وارد بشید،من لینک خودم رو قرار میدم،امیدوارم موفق باشید؛
  https://initiativeq.com/invite/THORyxXy1

  1. سلام
   پیامی مبنی بر ثبت برای ما ارسال نشده. چنانچه از لینک افرادی که داخل نظرسنجی گذاشتند استفاده کردید، به ایمیل آن فرد پیام دهید.

  1. با عرض سلام
   این ارز در چندین فاز در حال عملیاتی شدن هست و زمان دقیقی برای رسیدن به ارزشی مطلوب برای تبادل و خرید در صرافی‌ها اعلام نشده.
   اما با توجه به اعلام شرکت و سایت مربوطه استقبال مردم جهان از این سرویس بسیار خوب بوده و تقریبا میشه در دراز مدت به عنوان یه بلیت بخت آزمایی رایگان از آن استفاده کرد.
   باتوجه به ثبت نام رایگان و دریافت 1600 واحد ارز q چنانچه در آینده ارزش هر واحد 1 دلار تخمین زده شود، حدود 1600 دلار خواهید داشت.
   در صورت تمایل اینجا کلیک کنید و ثبت نام را تکمیل نمایید.

 6. Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of payment cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it’s ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join – so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There’s nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn’t want to miss this.

  Here is my invite link: https://initiativeq.com/invite/tQ8XvWLD8
  This link will stop working once I’m out of invites. Let me know after you registered, because I need to verify you on my end.

 7. هلیا سلطانی
  سلام برای دریافت لینک دعوت و تایید فوری پیام بدید
  ادرس ایمیل من
  bitcomini@gmail.com

  اگر تمایل به راه های بیشتر کسب درامد دلاری هم بودید
  درخواست بدید تا عضو گپ کنمتون

 8. Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of payment cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it’s ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join – so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There’s nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn’t want to miss this.

  Here is my invite link: https://initiativeq.com/invite/9MFPToPYp

  This link will stop working once I’m out of invites. Let me know after you registered, because I need to verify you on my end.

 9. Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of payment cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it’s ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join – so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There’s nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn’t want to miss this.

  Here is my invite link: https://initiativeq.com/invite/WqguEsIMy

  This link will stop working once I’m out of invites. Let me know after you registered, because I need to verify you on my end.

 10. سلام
  برای دریافت ۳۰۰۰ q مراحل زیر را انجام دهید
  لینک زیر بزنید و وارد شوید
  https://initiativeq.com/invite/nh8c5Hzmy
  بعد از وارد کردن نام و نام خانوادگی، یک ایمیل وارد کنید ، رمز ترکیب از حروف بزرگ و کوچک ، عدد و کاراکتر از خودتان وارد کنید ، بعد از تایید یک ایمیل برایتان ارسال می گردد وارد شوید و روی لینک بزنید ، انشاالله در اسرع وقت تایید می گردد و ۱۵۰۰ q به شما می دهد ، ضمنا نرم افزار Initiative Q را هم از گوگل پلی نصب کنید به شما حدود ۱۵۰۰ q می دهد ( کیف پول ارز Q می باشد )

 11. سلام جهت دریافت ۳۰۰۰ ارز Q مراحل زیر را انجام دهید
  لینک زیر بزنید و وارد شوید
  https://initiativeq.com/invite/nh8c5Hzmy
  بعد از وارد کردن نام و نام خانوادگی، یک ایمیل وارد کنید ، رمز ترکیب از حروف بزرگ و کوچک ، عدد و کاراکتر از خودتان وارد کنید ، بعد از تایید یک ایمیل برایتان ارسال می گردد وارد شوید و روی لینک بزنید ، انشاالله در اسرع وقت تایید می گردد و ۱۵۰۰ q به شما می دهد ، ضمنا نرم افزار Initiative Q را هم از گوگل پلی نصب کنید به شما حدود ۱۵۰۰ q می دهد ( کیف پول ارز Q می باشد )

 12. برای ثبت نام ارز Q لینک زیر را بزنید
  https://initiativeq.com/invite/xIVI8ULMZ
  بعد از وارد کردن نام و نام خانوادگی، یک ایمیل وارد کنید ، رمز ترکیب از حروف بزرگ و کوچک ، عدد و کاراکتر از خودتان وارد کنید ، بعد از تایید یک ایمیل برایتان ارسال می گردد وارد شوید و روی لینک بزنید ، انشاالله در اسرع وقت تایید می گردد و ۱۵۰۰ q به شما می دهد ، ضمنا نرم افزار Initiative Q را هم از گوگل پلی نصب کنید به شما حدود ۱۵۰۰ q می دهد ( کیف پول ارز Q می باشد )

 13. Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of payment cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it’s ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join – so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There’s nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn’t want to miss this.

  Here is my invite link: https://initiativeq.com/invite/1TY9tNyKf

  This link will stop working once I’m out of invites. Let me know after you registered, because I need to verify you on my end.

 14. بچه ها سلام، وقتتون بخیر، من تا 8 نفر دیگه رو میتونم ادد کنم، هرکی لینک دعوت خواست بهم ایمیل بزنه، به محض اینکه ایمیل بزنین لینک رو واستون میفرستم وهمون لحظه هم تایید میکنم.
  موفق و پیروز باشین.

  reza.darmiani@yahoo.com

 15. Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of payment cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it’s ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join – so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There’s nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn’t want to miss this.

  Here is my invite link: https://initiativeq.com/invite/KJL2vfO_W
  از این کد هم استفاده کنید دوستان

 16. سلام دوستان، هر کی لینک دعوت توکن Q رو میخواد به شماره واتس آپم پیام بده همون لحظه میفرستم و بعد ثبت نامتون همون لحظه تایید میکنم، موفق و پیروز باشین

  79778922483+

 17. ارز دیجیتال Q  کاملا رایگانه و برای ثبت نام فقط یک ایمیل لازمه
  با ثبت نام 3000 Q رایگان بگیرید
  اگر 5 سال پیش از ثبت نام بیتکوین جا ماندید اینبار فرصت را از دست ندهید
  برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر واتساپ پیام بدین

  تایید اکانتتون لحظه ای انجام میشه

  79778922483+

 18. دوستان سلام، لینک عضویت ارز دیجیتال Q رو واستون گذاشتم، من هر 10 دقیقه اکانتم رو چک میکنم هر کی ثبت نام کنه سریع تاییدش میکنم.

  اینم شمارم (واتساپ) + لینک عضویت ( 3000 Q رایگان )

  79778922483+

  Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of payment cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it’s ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join – so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There’s nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn’t want to miss this.

  Here is my invite link: https://initiativeq.com/invite/gowUbQt5h

  This link will stop working once I’m out of invites. Let me know after you registered, because I need to verify you on my end.

 19. سلام جهت دریافت ۳۰۰۰ ارز Q مراحل زیر را انجام دهید
  لینک زیر بزنید و وارد شوید
  https://initiativeq.com/invite/jQ_HrocFEE
  بعد از وارد کردن نام و نام خانوادگی، یک ایمیل وارد کنید ، رمز ترکیب از حروف بزرگ و کوچک ، عدد و کاراکتر از خودتان وارد کنید ، بعد از تایید یک ایمیل برایتان ارسال می گردد وارد شوید و روی لینک بزنید ، انشاالله در اسرع وقت تایید می گردد و ۱۵۰۰ q به شما می دهد ، ضمنا نرم افزار Initiative Q را هم از گوگل پلی نصب کنید به شما حدود ۱۵۰۰ q می دهد ( کیف پول ارز Q می باشد ).

  سریع تایید میکنم.

 20. Here is my invite link: https://initiativeq.com/invite/2eEVarA3o
  با یک ایمیل و پسورددلخواه که اولش حرف بزرگ باشه ثبت نام میکنید اسمتون به صورت انگلیسی کامل مینویسید ایملتون تایید میکند همینکه ایملتون تایید کردید بیشن هزار کیو بهتون میده بعد از گوگل پلی نصبش کنید تا هزارتا دیگه بهتون بده و منتظربمانید تا ما شما را تایید کنیم

 21. https://initiativeq.com/invite/2eEVarA3o

  عرضه جهانی ارز کیو به صورت رایگان در همان ابتدای ثبت نام حدودا به شما 1444 کیو که برابر است با هزار 1444 دلار است میده و با گرفتن زیر مجموعه در طول چهارده روز این مقدار به ازای هر نفر افزایش می یابد بعداز ثبت نام تنها چهارده روز فرصت دارید تا حداکثر 5 نفر زیر مجموعه بگیرید ثبت نام هم فقط و فقط با لینک دعوت صورت می گیرد ثبت نامش هم ساده است اسمتون به صورت کامل میخواد با ایمیل و یک بسورد دلخواه اولش حرف بزرگ و بقیه اش حرف کوچک و اعداد باشه بعد حتما وارد ایمیلتون بشید و ایمیلتون را تایید کنید سعی کنید قبل از ثبت نام نحوه ثبت نامش را از سایتها یاد بگیرید بعد ثبت نام کنید. درخواست می کنم ثبت نام کنید که بعدا افسوس نخورید. لازم به ذکر است بعد از ثبت نام منتظر بمانید که ما شما را تایید کنیم تا 1444کیو که معادل 1444دلار است به حسابتان واریز شود

  بعد از ثبت نام ارز کیو و تایید ایمیل و تایید توسط معرف مجددا از گوگل پلی اپلیکیشن ارز کیو را نصب کنید و ایمیل و پسورد بدید تا کیو بیشتری بهتون بده

  وبلاگ مانی لاور

 22. Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of payment cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it’s ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join – so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There’s nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn’t want to miss this.

  Here is my invite link: https://initiativeq.com/invite/O2749hwb_

  This link will stop working once I’m out of invites. Let me know after you registered, because I need to verify you on my end.

 23. https://initiativeq.com/invite/wzbB-FQTwa
  سیستم پرداخت جهانی به صورت رایگان در همان ابتدای ثبت نام بعد از تایید ایمیل حدودا به شما 1444 کیو که برابر است با هزار 1444 دلار است میده
  با گرفتن زیر مجموعه در طول چهارده روز این مقدار به ازای هر نفر افزایش می یابد بعداز ثبت نام تنها چهارده روز فرصت دارید تا حداکثر 5 نفر زیر مجموعه بگیرید ثبت نام هم فقط و فقط با لینک دعوت صورت می گیرد ثبت نامش هم ساده است اسمتون به صورت کامل میخواد با ایمیل و یک بسورد دلخواه اولش حرف بزرگ و بقیه اش حرف کوچک و اعداد باشه بعد حتما وارد ایمیلتون بشید و ایمیلتون را تایید کنید سعی کنید قبل از ثبت نام نحوه ثبت نامش را از سایتها یاد بگیرید بعد ثبت نام کنید. درخواست می کنم ثبت نام کنید که بعدا افسوس نخورید.
  لازم به ذکر است بعد از ثبت نام منتظر بمانید که ما شما را تایید کنیم تا 1444کیو که معادل 1444دلار است به حسابتان واریز شود

  بعد از ثبت نام ارز کیو و تایید ایمیل و تایید توسط معرف مجددا از گوگل پلی اپلیکیشن ارز کیو را نصب کنید و ایمیل و پسورد بدید تا کیو بیشتری بهتون بده

 24. اینم لینک من درجا تایید میکنم: https://initiativeq.com/invite/y9SK21Ikc
  نظر بنده اینه که هیچ مشکلی پیش نباید بیاره و بنظرم کلاه برداری نیست و بنظرم اگه کارش رو شروع کنه میتونی سود کنی فقط برای اطمینان ایمیل جدید بساز وارد شو که اگر زمانی مشکلی داشت اتفاقی برات نیفته منم همین کارو کردم درضمن مسئولیتی بنده ندارم(البته ادم مطئنی هم هستم😎😁)

 25. هرچه زودتر بپیوندید

  پاداش شما بالاتر خواهد بود. ما معتقدیم که Initiative Q از مانع اصلی سیستم پرداخت بهتر عبور کرده و شانس زیادی برای تبدیل شدن به استاندارد جهانی دارد. اما حتی اگر فقط 0.1٪ موفقیت به آن می دهید ، آن را به عنوان یک بلیط رایگان قرعه کشی در نظر بگیرید

  https://initiativeq.com/invite/QmwVm6EBR
  بعد ثبت نام به تلگرامم پیام بدید تا فوری تایید تون کنم و توضیحات بیشتر بدهم
  ۱. برای ثبت نام با فیلتر شکن باید اقدام کنید
  ۲. بعد ثبت نام از طرف کسی که با لینک ش ثبت نام کردی باید تایید شوید تا شما هم بتوانید کسی دیگه رو تایید بکنید
  ۳. از همه مهم تر اینکه بعد از اینکه تایید شدید یه پیام به ایمیل شما می اید که ایمیل خودتون رو تایید کنید در عیر این صورت حساب شما غیر فعال میشه
  ۴. برنامه کیو Q رو از گوگل پلی دانلود کنید تا ارز بیشتری هدیه بگیرید
  موفق باشید! Pasha210

 26. یه لینک برای ثبت نام هست https://initiativeq.com/invite/QmwVm6EBR
  و یه لینک برای دانلود نرم افزار ارز کیو از گوگل پلی هست که برای دانلود هم ارز رایگان میده
  https://invite.initiativeq.com/QmwVm6EBR/e

  توضیحات بیشتر تلگرام Pasha210
  ثبت نام و خبر بده تا فوری تایید بشی موفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا