اخباراخبار بازی
موضوعات داغ

نقشه بازی Assassin’s Creed Valhalla احتمالا کمی بزرگ‌تر از Odyssey خواهد بود

طرفداران فرنچایز اساسینز حالا برای انتشار نسخه جدید این بازی که اخیرا رونمایی شد لحظه شماری می‌کنند. مطمئنا تا زمان انتشار، اخبار زیادی از این عنوان منتشر خواهد شد که جزئیات مختلفی را درباره آن در اختیارمان خواهد گذشت. در گزارش جدید مرتبط با این بازی، به نقل از Julien Laferriere، یکی از تهیه کنندگان سری بازی‌های اساسینز آمده است که نقشه بازی Assassin’s Creed Valhalla مقداری وسیع‌تر از نسخه Odyssey خواهد بود.

نقشه بازی Assassin’s Creed Valhalla دنیای وسیع این عنوان را تائید می‌کند

درباره اساسینز Odyssey انتقاداتی از سوی کاربران از گستردگی بیش از اندازه دنیای این بازی شده بود. به نظر می‌رسد یوبی سافت با در نظر گرفتن این موضوع، دیگر Valhalla را در دنیای فوق العاده وسیعی پیاده سازی نکرده، بنابراین Assassin’s Creed Valhalla بزرگ‌ترین عنوان از سری بازی های اساسینز نخواهد بود. این موضوع توسط رئیس بخش خاورمیانه استودیو یوبی سافت تائید شد. وی در توییتر این خبر را اعلام کرد اما توییت را کمی بعد حذف کرد. با این حال به گفته یوبی سافت، از نظر گستردگی، نقشه بازی Assassin’s Creed Valhalla مقداری بزرگ‌تر از جهان بازی Odyssey است. این مسئله توسط تهیه کننده بازی در مصاحبه‌ای که با مجله بازی فرانسوی داشته عنوان شده است.

Laferriere در پاسخ به سوال خبرنگار این مجله که جهان نسخه جدید اساسینز از قسمت قبلی یعنی Odyssey بزرگ‌تر، کوچک‌تر یا یکسان است یا اصلا این دو قابل مقایسه هستند یا خیر گفته دنیای این بازی احتمالا کمی بزرگ‌تر از Assassins Creed Odyssey است. وی با اشاره به اینکه آمار دقیقی در این مورد در دست ندارد گفته ما کل کشور انگلیس را نساختیم اما بخش عمده‌ای از نروژ در دنیای بازی لحاظ شده است. جهان‌های سری دیگری نیز در این بازی وجود دارند که در بزرگی دنیای بازی تاثیر بسزایی داشته‌اند. Laferriere در ادامه گفته است که این بازی دنیای بزرگی دارد که ساعات زیادی بازیکنان را مشغول خواهد کرد.

Copyright: Zoopix.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا