اخباراخبار بازی
موضوعات داغ

مشکلات GTA V و کندی سرور‌های EpicGames

آیا شماهم مشکلات GTA V و کندی سرور‌های EpicGames را تجربه می‌کنید؟

یکی از محبوب‌ترین عنوان‌های دنیای بازی‌های کامپیوتری و کنسول، دو روز پیش توسط Epic Games به طور کامل در اختیار کاربران قرار گرفت و با توجه به محبوبیت بالایی که این بازی در بین تمام کاربران دارد، سرور‌های اپیک گیمز به طور کامل تا یک ساعت بعد از رایگان شدن این بازی از دسترس خارج شده بودند. مشکلات GTA V تنها به این بخش ختم نمی‌شود و حجم بالای کاربران باعث شده است تا دیگر کاربرانی که قصد انجام این بازی را نداشته‌اند نیز برای انجام دیگر کار‌های خود با مشکل مواجه شوند.

با توجه به بیماری کرونا، قرنطینه و چنین مسائلی که چند وقت است همه را درگیر خود کرده است، اپیک گیمز رسما با قرار دادن بازی‌های خود به صورت رایگان طی هفته‌های مختلف قصد داشته است تا مردم را بیشتر از قبل در خانه‌های خود حفظ کند. البته باید این مورد را در نظر گرفت که با توجه به اینکه مردم بیشتر از قبل در خانه هستند پهنای باند اروپا تا مدتی پیش زیر فشار زیادی بود. همین موضوع نیز اینبار برای سرور‌های اپیک گیمز به وجود آمده است و با توجه به هجوم کاربران برای دانلود این بازی برای خیلی از مناطق سرعت دانلود با محدودیت مواجه شده است.

GTA V

اما از سوالاتی که در بین کاربران بعد از دانلود بازی به وجود آمده است باید به این مورد اشاره کنیم که چرا این بازی به مدت طولانی در Loading Screenها متوقف می‌شود. به طور کلی بازی GTA V یک بازی سنگین از لحاظ Loading است. اما این سنگینی را نباید با سخت افزار سیستم کامپیوتری خود مقایسه کنید. به طور کلی GTA V برای بخش Loading‌های خود با مشکل مواجه است و تمام کاربران این مشکل را دارند و این مورد تنها مختص به ایران نیست.

مشکلات بازی GTA V برای Steam و بازیکنانی که از قبل بازی را از استیم دانلود کرده‌اند

یکی از دیگر مشکلات GTA V که کاربران به آن اشاره می‌کردند، نیاز به دانلود دوباره این بازی از Epic games حتی با وجود داشتن این بازی در Steam است. خیر این موضوع درست نیست و با توجه به اینکه بازیکن‌ها از طریق Social Club با یکدیگر ارتباط دارند مهم نیست که این بازی را از طریق Steam دانلود کرده‌اید یا Epic Games در هر دو صورت قادر خواهید بود با دوستان خود بازی کنید.

یکی از مواردی که باید در انجام این بازی به آن دقت داشته باشید، مصرف بالای CPU این بازی است. پس اگر در این بازی شاهد کاهش عملکرد در برنامه‌هایی مثل Discord بودید نگران نباشید. این بازی به طور کلی درصد زیادی از CPU را به خود اختصاص داده است. همچنین سعی کنید این بازی را در حالت BorderLess Window قرار دهید. اگر از کاربرانی هستید که زیاد Alt + Tab انجام می‌دهید، امکان بسته شدن و فریز شدن بازی با انجام اینکار وجود دارد اما درصورتی که در حالت BW باشید این احتمال کمتر از قبل خواهد شد اما در حالت کلی پیشنهاد می‌کنیم که اینکار را انجام ندهید.

مشکلات شما چیست؟ مشکلات GTA V خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Copyright: Zoopix.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا