اخباراخبار فیلم و سریال

یحیی عبدالمتین دوم از «ماتریکس ۴» می‌گوید

یحیی عبدالمتین دوم اوضاع‌واحوال خوبی دارد و در اوج است. بعد از بازی خوبش در نقش بلک مانتا در فیلم «آکوامن» و هنرنمایی در آخرین فصل سریال «آینه سیاه»، به مراتب بالاتری هم خواهد رسید. او به‌تازگی در «نگهبانان» بازی کرده و نقش اول نسخه بازسازی‌شده فیلم «کندی‌من» به تهیه‌کنندگی جوردن پیل را هم بر عهده داشته است. یحیی عبدالمتین دوم در جدیدترین فیلم مجموعه «ماتریکس» که در راه است، نقش مهمی دارد. شایعه‌هایی وجود دارد که او در «ماتریکس 4»، به‌نوعی تجسمی از بدن لارنس فیشبرن در نقش مورفیوس افسانه‌ای خواهد بود.‬

مجله امپایر با این بازیگر به گفتگو نشسته است؛ محور این گفتگو، سیر صعودی این بازیگر به‌عنوان یکی از پرکارترین افراد صنعت سینما بوده است. یحیی عبدالمتین دوم درباره شایعات مربوط به جریان مورفیوس صحبتی نکرده، اما به انواع کارهای حیرت‌آوری که هنگام وصل شدن به «ماتریکس ۴» رخ می‌دهد اشاره کرده است؛ مثل خم کردن قاشق چایخوری در «ماتریکس 1»!

او گفت: «این «ماتریکس»ه رفیق! خیلی حیف می شه اگر شانس اینو نداشته باشم که کسی رو لت و پاره کنم و کسی لت و پاره‌ام نکنه، از جلوی گلوله جاخالی بدم و کارهای خفن بکنم. من فیلم اصلی را بارها دیده‌ام. می‌دونی؟ من هم می‌تونم بازیگر باشم، و هم یه قدم برگردم عقب و هوادار دو آتیشه چیزهایی باشم که دارم روشون کار می‌کنم. من واقعا هیجان‌زده‌ام.»

قسمت چهارم به شکل غافلگیرکننده‌ای، زودتر از موعد در حال ساخت است، اما هیچ اطلاعاتی از جزییات آن به بیرون درز نکرده است؛ در حال حاضر فقط می‌دانیم که کیانو ریوز، کری-ان ماس، جیدا پینکت اسمیت و لمبرت ویلسون باز هم در فیلم بازی خواهند کرد؛ و به احتمال زیاد جاناتان گروف، نیل پاتریک هریس و پریانکا چوپرا هم در میان بازیگران جدید هستند. فیلم توسط لانا واچوفسکی کارگردانی می‌شود که در نوشتن فیلمنامه هم همکاری دارد؛ البته این بار بدون خواهرش لیلی و با حضور دیوید میچل، نویسنده «کلاود اطلس/اطلس ابر» در میان تیم نویسنده‌ها. وقتی که فیلم در ماه می ۲۰۲۱ به دستمان برسد، خواهیم فهمید که دقیقاً چه داستانی درباره واقعیت دیجیتالی اعجاب‌آور برایمان در آستین دارند و یحیی عبدالمتین دوم در «ماتریکس 4» چه خواهد کرد.

Copyright: Zoopix.ir , Empire Online , Filimoshot

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا