اخباراخبار فیلم و سریال

کاردی بی در سریع و خشن 9 بازی می‌کند

«کاردی بی» (Cardi B) در سریع و خشن 9 بازی می‌کند. شرکت یونیورسال امروز اعلام کرد که Cardi B در سریع و خشن 9 بازی می‌کند. البته نقش او در جدیدترین فیلم از مجموعه سریع و خشن هنوز مشخص نشده است. حضور کاردی بی در نهمین قسمت از مجموعه Fast & Furious از این نظر جالب است که این فیلم دومین حضور او در سینما به‌حساب می‌آید. اولین فیلم او «شیادان» بود که چند هفته پیش راهی سینما شد.

وین دیزل هم حضور این هنرپیشه را در جدید قسمت مجموعه Fast & Furious با پستی در اینستاگرام تائید کرد. کاردی را بیشتر به‌واسطه فعالیت‌ خوانندگی‌اش می‌شناسیم؛ او یک رپر آمریکایی است که شهرت زیادی هم کسب کرده است.

کاردی بی در سریع و خشن 9 بازی می‌کند

فیلم سریع و خشن 9 توسط «جاستین لین» ساخته می‌شود که قبلا فیلم سریع و خشن 6 را ساخته بود. بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده این فیلم قرار است در تاریخ سوم فروردین‌ماه راهی سینما شود. باید به این موضوع اشاره کنیم که در سریع و خشن 9 بازیگرانی مانند «دواین جانسون» و «جیسون استاتهام» بازی نمی‌کنند. این دو نفر چند ماه پیش در فیلم «هابز و شاو» بازی کرده بودند که اولین دنباله برای مجموعه سریع و خشن به‌حساب می‌آمد. مجموعه فیلم‌های سریع و خشن تا این لحظه به فروش ۵٫۸ میلیارد دلاری در سرتاسر دنیا دست پیدا کرده‌اند.

Copyright: Zoopix.ir , Veriety

منبع
Veriety
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا