اخباراخبار فیلم و سریال
موضوعات داغ

مرد عنکبوتی به دنیای مارول بازگشت

مرد عنکبوتی به دنیای مارول بازگشت

بعد از اینکه چند ماه پیش اعلام شد که مرد عنکبوتی به دنیای مارول برنمی‌گردد و مسیر جداگانه‌ای را پیش خواهد گرفت، امروز اعلام شد که سونی و مارول به توافقی جدید دست پیدا کرده‌اند و مرد عنکبوتی به دنیای مارول بازگشته است.

دو شرکت سونی و استودیوهای مارول اعلام کردند که سومین فیلم مردعنکبوتی از مجموعه فیلم‌های «مردعنکبوتی: بازگشت به خانه» ساخته خواهد شد. فیلمی که در آن «تام هالند» همچنان نقش مردعنکبوتی را ایفا خواهد کرد. در طول هفته گذشته شایعه شده بود که احتمال دارد سونی و مارول بر سر بازگشت مرد عنکبوتی به دنیای مارول به توافق دست پیدا کنند و امروز مشخص شد که این اتفاق حقیقت دارد.

بیشتر بخوانید: داستان خداحافظی مرد عنکبوتی با دنیای سینمایی مارول

در طول تابستان خبر جدا شدن مردعنکبوتی از دنیای مارول سر و صدای زیادی به پای کرد. در آن زمان اعلام شد که سونی و مارول نتوانسته‌اند به توافق تجاری بر سر ساخت فیلم‌های مرد عنکبوتی دست پیدا کنند. گفته شده بود که دیزنی به دنبال کسب سهم ۵۰ درصدی از فروش فیلم‌های مردعنکبوتی بود. سونی توافق جدید را دوست نداشت و اعلام کرده بود که همه چیز باید در همان شرایط توافق قبل دنبال شود. در توافق قبل دیزنی ۵ درصد از درآمد فروش فیلم‌های مردعنکبوتی را به دست می‌آورد.

مرد عنکبوتی

در مذاکره جدید افراد مهم دو شرکت سونی و دیزنی و مارول حضور داشتند. در این توافق مشخص شده که دیزنی ۲۵ درصد از فروش فیلم‌های مردعنکبوتی را به دست خواهد آورد. البته این خبر به صورت رسمی اعلام نشده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده فیلم جدید مردعنکبوتی قرار است در ۲۶ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ راهی سینما شود.

مارول حق ساخت فیلم‌های مردعنکبوتی را به مدت دو دهه به سونی واگذار کرده است. توافقی که با مبلغ چهار میلیارد دلار در سال ۲۰۰۹ صورت گرفت. سونی اولین سری فیلم‌های مرد عنکبوتی را با کارگردانی «سم ریمی» ساخته بود. فیلم‌هایی که به موفقیت بسیار خوبی دست پیدا کردند. سری دوم این فیلم‌ها با بازی «اندرو گارفیلند» ساخته شدند که توسط «مارک وب» کارگردانی شده بودند. این فیلم‌ها به موفقیت کمتری رسیدند.

در سال ۲۰۱۷ فیلم‌ جدید مرد عنکبوتی به نام «مردعنکبوتی: بازگشت به خانه» ساخته شدند که به موفقیت بزرگی برای سونی و مارول تبدیل شد. در حال حاضر مردعنکبوتی به یکی از ابرقهرمان‌های کلیدی سونی تبدیل شده است و نقش بسیار مهمی هم در فروش سونی پیکچرز ایفا کرده است.

Copyright: Zoopix.ir

منبع
Coming SoonFilimoshot
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا