اخباراخبار فیلم و سریال

فیلمبرداری جوخه انتحار شروع شد

فیلمبرداری جوخه انتحار شروع شد

«جیمز گان» کارگردان و نویسنده «جوخه انتحار» اعلام کرد که روند فیلمبرداری شروع شده است. گان تصویری از اینستاگرام خود منتشر کرد که در ان به شروع فیلمبرداری جوخه انتخار اشاره شده بود. فیلمبرداری فیلم جدید جیمز گان در حالی آغاز شد که چند هفته پیش هم نام کامل هنرپیشه‌هایی که در این فیلم حضور دارند، اعلام شده بود. گان اعلام کرده بود که فیلم جدید جوخه انتحار ارتباطی با فیلم قبلی ندارد.

به‌نقل از ComicBook جیمز گان، کارگردان قسمت جدید فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار)، در یک پرسش و پاسخ رسما تایید کرد که مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم مورد انتظار از دنیای دی سی (DC) رسما آغاز شده است. او در ادامه تایید کرد که مراحل فیلمبرداری این فیلم قرار است حدود ۵ ماه طول بکشد، اما جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشته است. همچنین گان تصویری را از پشت صحنه ساخت فیلم The Suicide Squad در صفحه رسمی خود در اینستاگرام منتشر کرده که او به‌همراه چند بازیگر فیلم مثل دیوید دستمالچیان، دنیلا ملکیور، فلولا بورگ، ناتان فیلیون، شان گان، جنیفر هالند و میلینگ ان‌جی، در این تصویر حضور دارد و شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

جوخه انتحار

از جمله بازیگران این فیلم می‌توان به «دیوید دستمالچیان»، «جان سینا»، «جای کورتنی»، «خواکین کوسیو»، «ناتان فیلیون»، «یوئل کینامان»، «فلولا بورگ»، «شان گان»، «خوان دیه‌گو بوتو»، «پیت دیویدسون»، «تایکا وایتیتی»، «آلیس براگا»، «مارگو رابی» و «وایولا دیویس» بازی می‌کنند. رابی و دیویس در فیلم قبلی جوخه‌انتحار هم بازی کرده بودند و در فیلم جدید هم همان نقش‌ها را بازی خواهند کرد.

فیلم The Suicide Squad برای اکران در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. همچنین در خبری دیگر در رابطه با جیمز گان، او پس از توافق دوباره با دیزنی، وظیفه کارگردانی فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 (نگهبانان کهکشان نسخه ۳) را بر عهده گرفته است که گان قرار است پس از پایان قسمت جدید فیلم Suicide Squad به این پروژه بازگردد. هنوز اطلاعات بیشتری از این فیلم منتشر نشده است. فیلمبرداری این فیلم در شرایطی شروع شد که قرار است در تاریخ ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰ راهی سینما شود.

 

Copyright: Zoopix.ir

منبع
Coming SoonFilimoshot
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا