اخباراخبار فیلم و سریال

اولین پوستر مرد ایرلندی را هم‌اکنون ببینید

اولین پوستر «مرد ایرلندی» را ببینید

اولین پوستر مرد ایرلندی توسط نتفلیکس منتشر شد. این فیلم که توسط نتفلیکس پخش می‌شود، توسط «مارتین اسکورسیزی» ساخته شده است. این فیلم در سبک جنایی ساخته شده و قصد دارد یک داستان واقعی را روایت کند. در این فیلم بازیگرانی توسط «رابرت دنیرو»، «آل پاچینو»، «جو پشی»، «بابی کاناوله»، «هاروی کایتل» و «ری رومانو» حضور دارند. در پوستر مرد ایرلندی هم می‌توانید این بازیگران را در کنار هم مشاهده کنید.

مرد ایرلندی

در این فیلم رابرت دنیرو نقش قاتلی به نام «فرانک شیران» یا «مرد ایرلندی» را بازی می‌کند. او ۲۵ نفر را به قتل رسانده است. «آل پاچینو» هم در این فیلم نقش «جیمی هوفا» رهبر اتحادیه کارگران آمریکا را بازی می‌کند. این فیلم جنایی به آمریکای پس از جنگ جهانی دوم اشاره می‌کند و بخشی از زندگی رابرت شیران که یک کلاهبردار و قاتل را روایت می‌کند. این فیلم به یکی از پرونده‌های قتل مرموز آمریکا می‌پردازد. در این فیلم به کشته شدن جیمی هوفا اشاره می‌شود.

این فیلم از روی کتابی ساخته شده که این کتاب  نوشته «چارلز برنت» ساخته شده است. این فیلم قرار است در تاریخ ۱۰ آبان راهی سینما می‌شود و در تاریخ ۶ آذرماه هم روی نتفلیکس قرار می‌گیرد.

Copyright: Zoopix.ir , Filimoshot

منبع
Coming SoonFilimoshot
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا