اخباراخبار فیلم و سریال

پیش درامد بازی تاج و تخت به تاریخچه تارگرین‌ها می‌پردازد

پیش درامد بازی تاج و تخت به تاریخچه تارگرین‌ها می‌پردازد

می‌دانستیم که شبکه HBO در حال ساخت چند پیش درامد برای سریال بازی تاج و تخت است. بر اساس گزارش جدیدی که توسط The Hollywood Reporter منتشر شده، پیش درامد بازی تاج و تخت به ۳۰۰ سال قبل از ماجراهای سریال اصلی می‌پردازد و روی تاریخچه تارگرین‌ها تمرکز خواهد داشت.

این پیش درامد با الگوبرداری از کتاب «آتش و خون» که سال گذشته توسط «جرج آر. آر. مارتین» راهی بازار شده بود، ساخته می‌شود. این کتاب به‌نوعی یک راهنما برای مجموعه کتاب‌های ترانه آتش و یخ به حساب می‌آید که در آن به سرگذشت چند نفر از تارگرین‌ها و اینکه آن‌ها چگونه توانستند به وستروس حکمرانی کنند اشاره می‌شود. مارتین قبلا گفته بود که قصد دارد شماره دوم این کتاب‌ را هم راهی منتشر کند.

بازی تاج و تخت

منابع نزدیک به شبکه HBO به این موضوع اشاره کرده‌اند که در حال حاضر مراحل نوشتن داستان سریال شروع شده است. هنوز اطلاعات بیشتری درباره این سریال منتشر نشده و حتی نمی‌دانیم که چه بازیگرانی در آن حضور خواهند داشت. با این حال این سریال قبلا قرار بود که توسط «بریان کاگمن» ساخته شود؛ اما او از این پروژه کنار رفت و هم‌اکنون روی ساخت سریال «ارباب حلقه‌ها» کار می‌کند.

شبکه HBO برنامه‌ریزی‌های مختلفی برای ساخت این پیش درامد دارد. با این حال این شبکه اعلام کرد که هیچ‌وقت قصد ندارد دنباله‌ای برای این سریال تولید کند. تمام پروژه‌های بازی تاج‌وتخت به ماجراهای قبل از سریال اصلی می‌پردازند.

Copyright: Zoopix.ir , Filimoshot

منبع
Coming SoonFilimoshot
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا