اخباراخبار فیلم و سریال

کارگردان ثور 4 به جوخه انتحار می‌پیوندد

کارگردان ثور 4 به جوخه انتحار می‌پیوندد

به تازگی وبسایت Deadline به این موضوع اشاره کرده که «تایکا وایتیتی» کارگردان ثور 4 و «ثور: رگنراک» قصد دارد در فیلم جوخه انتحار بازی کند. فیلم خوجه انتحار را «جیمز گان» برای شرکت «برادران وارنر» می‌سازد. جیمز گان را به واسطه ساخت فیلم‌های «نگهبانان کهکشان» می‌شناسیم. این فیلم که دنباله‌ای برای «جوخه انتحار» در سال ۲۰۱۶ به حساب می‌آید، قرار است در تاریخ ۱۵ مرداد ماه سال ۱۴۰۰ اکران شود.

در این گزارش گفته شده که کارگردان ثور 4 قرار است در کنار «مارگو رابی» یا «هارلی کویین»، «وایولا دیویس»، «جای کورتنی»، «یوئل کینامان» و «ادریس البا» در فیلم جوخه انتحار جدید به ایفای نقش می‌پردزد.

کارگردان ثور 4 به جوخه انتحار می‌پیوندد

تایکا وایتیتی در حالی قرار است در این فیلم بازی کند که کارگردان ثور 4 یا «ثور: عشق و آذرخش» هم خواهد بود. در این فیلم «ناتالی پورتمن» بازی می‌کند. فیلم «ثور: رگنراک» با کارگردانی وایتیتی توانست به فروش ۸۵۴ میلیون دلاری در سرتاسر دنیا دست پیدا کند و به پرفروش‌ترین فیلم این مجموعه تبدیل شد. حتی مشخص شده که وایتیتی قصد دارد یکی از قسمت‌های سریال «ماندالورین» را هم از شبکه دیزنی پلاس کارگردانی کند. سریالی که از اواخر آبان ماه پخش می‌شود.

هنوز اطلاعاتی درباره نقش وایتیتی در فیلم جوخه‌انتحار منتشر نشده است.

منبع: Deadline – Filimoshot

Copyright: Zoopix.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا