اخباراخبار فیلم و سریال

چالش دیزنی برای پیدا کردن هنرپیشه پرنس اریک پری دریایی!

چالش دیزنی برای پیدا کردن هنرپیشه پرنس اریک پری دریایی!

براساس گزارشی که سایت Variety منتشر کرده «هری استایلز» هنرپیشه پرنس اریک در فیلم پری دریایی نخواهد بود. این خواننده و بازیگر معروف پیشنهاد بازی در فیلم پری دریایی و بازی در نقش پرنس اریک را رد کرده است. با این حساب دیزنی به دنبال فردی دیگر به عنوان هنرپیشه پرنس اریک می‌گردد.

مدتی پیش هم مشخص شد که «هالی بیلی» هم قرار است نقش پری‌دریایی یا «آریل» را بازی کند. «خاویر باردم» هم از دیگر بازیگرانی است که به این پروژه اضافه شده است. «جیکوب ترمبلی» هم قرار است در نقش شخصیت «فلوندر» که بهترین دوست پری‌دریایی است، در این فیلم بازی کند. نقش «اورسلا» را هم «ملیسا مک‌کارتی» بازی خواهد کرد.

هنرپیشه پرنس اریک پری دریایی

درحالی‌که هنوز هنرپیشه پرنس اریک انتخاب نشده، دیزنی بازیگران خوبی برای سایر نقش‌ها انتخاب کرده و کارگردان خوبی هم آن را می‌سازد. فیلم پری‌دریایی توسط «راب مارشال» ساخته می‌شود که قبلا فیلم «بازکشت مری پاپینز» را ساخته بود. فیلم‌نامه هم توسط «دیوید مگی» نوشته شده است. از آنجایی که فیلم پری دریایی یک فیلم موزیکال خواهد بود، از آهنگ‌سازان مختلفی برای ساخت موسیقی‌های آن استفاده شده است. مارشال بیشتر به‌واسطه ساخت فیلم «شیکاگو» شناخته شده است. فیلمی که توانست نامزد دریافت ۱۳ جایزه اسکار شود و درنهایت برنده ۶ اسکار شود. انیمیشن پری دریایی در زمانی که راهی سینما شد توانست به فروش ۲۱۱ میلیون دلاری دست پیدا کند. دیزنی امیدوار است که فیلم پری‌دریایی هم بتواند مانند دیگر اقتباس‌های سینمایی که درست کرده به فروش خوبی دست پیدا کند.

منبع: Coming Soon – Filimoshot

Copyright: Zoopix.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا